Regulamin Konkursu "Planeta Muzyki"

 

1. W zabawie mogą brać udział wyłącznie osoby, które ukończyły 13 rok życia.

2. Odpowiedzi konkursowe udzielamy tylko na czacie radiowym lub Gadu Gadu Radia Omega+FM https://radioomegaplus.pl/czat - Nr GG: 60 393 394.

3. O przydzieleniu punktów decyduje zasada ''Kto pierwszy, ten lepszy''.

4. Punkty są przyznawane za tzw. "pełną odpowiedź".

4a. Pełna odpowiedź = podanie wykonawcy oraz tytułu piosenki prezentowanej w konkursie.

5. Punkty zebrane podczas zabawy dopisywane są do rankingu w okresie trwania konkursu (5 stycznia - 21 grudnia 2019).

6. Nagrodą za miejsce pierwsze rankingowe jest:Suma (funtów) uzbierana przez uczestników w okresie trwania konkursu (5 stycznia - 21 grudnia 2019).

6a. Nagrodę stanowi wykaz procentu odgadniętych piosenek z puli konkursu (przykład w punkcie 6b).

6b. Start konkursu - Stawka 10£ - Pula piosenek w mini-konkursie = 20.

Odgadnięte piosenki - 10 z 20 = 50%.

Pula £ = 10£x50% = 5£ dodanych do puli nagrody całego konkursu.

7. Podczas konkursu prezentowane będą utwory w różnych kategoriach trudności, nagradzane odpowiednią ilością punktów rankingowych (wykaz podstawowy kategorii oraz dopisanych punktów zamieszczony jest w punkcie 8 regulaminu konkursu).

8. Wykaz kategorii oraz punktów (zakres podstawowy).

- Piosenka Polska - 3,- Piosenka Zagraniczna - 5,- Wersja instrumentalna polskiej piosenki - 8,- Wersja instrumentalna zagranicznej piosenki - 10,- Piosenka w wersji REWERS (prezentowana od tyłu) - 15,- Piosenka instrumentalna w wersji REWERS (prezentowana od tyłu) - 20.

Zakres podstawowy może ulec zmianie w trakcie trwania konkursu.

Opis cotygodniowego mini-finału zabawy "Planeta Muzyki"

Przed Tobą 30 kopert i szansa, że trafisz Nagrodę Główną!

W mini-finale staniesz przed wyborem jednej z trzydziestu kopert. To w jednej z nich ukryta jest nagroda główna. Pamiętaj, w każdej kopercie czekają na Ciebie punkty. Najmniejsza wygrana to 5 punktów, ale możesz wygrać więcej m.in. 8, 10, 15 punktów. Masz oczywiście szansę na nagrodę główną - (nagroda główna może w każdym mini-finale ulec zmianie wartości).

W mini-finale zabawy "Planeta Muzyki'', po tym kiedy wybierzesz numer koperty, sprawy mogą potoczyć się na dwa sposoby: weźmiesz zawartość Twojej koperty lub zamienisz za punkty gwarantowane. Prowadzący mini-finał zabawy złoży Ci ofertę gwarantowanych punktów za wybraną przez Ciebie kopertę. Jeśli zdecydujesz się przyjąć zaproponowane punkty, wybrana koperta zostaje zamknięta, a Ty wygrywasz punkty gwarantowane. Jeśli nie zamienisz wybranej koperty wtedy prowadzący sprawdzi jej zawartość i wręczy Ci nagrodę.

W zabawie nie ma przegranych, jeśli w czasie mini-finału nie będziesz obecny na czacie radiowym lub Gadu Gadu, nic straconego - dostaniesz nagrodę pocieszenia, i to także będą punkty i to aż 10!

W każdą sobotę graj z nami w "Planecie Muzyki" wystarczy być na czacie radiowym lub Gadu Gadu, aby wejść do gry.

 

!!! POWODZENIA !!!

© Copyright 2018 by Omega+